0

EUCERIN Aquaphor mast ve spreji 250ml

Dostupnost: Skladem méně než 3 kusy
Kód: 176782
Výrobce: Eucerin
399,00 Kč (329,75 Kč bez DPH)
NEBO

infoNapište první recenzi tohoto produktu

EUCERIN Aquaphor mast ve spreji 250ml

Detaily

Pro velmi suchou, podrážděnou pokožku

Chladivý sprej bez obsahu vody okamžitě zklidňuje a zmírňuje příznaky suché až velmi suché, hrubé nebo podrážděné pokožky na jakékoliv části těla. Inovativní mast ve spreji je ideální na paže, nohy a další větší nebo obtížně dosažitelné části těla, kde zadržuje hydrataci a urychluje regeneraci pokožky. Není určena pro použití na pleť obličeje. 

Je-li narušena bariérová funkce pokožky, pokožka se stává citlivější na dráždivé látky zvenčí. Podrážděná pokožka může pro své účinné zklidnění často vyžadovat více než jen tělové mléko. Pro obnovu suché nebo podrážděné pokožky je často jediným řešením tradiční mast, jejíž nanášení na větší části těla, jako jsou paže, nohy či trup však může být obtížné a časově náročné.
 
Pro snadnou a okamžitou chladivou úlevu na větších částech těla jsme vytvořili Eucerin Aquaphor Tělovou mast ve spreji. Díky tomuto inovativnímu rozprašovači lze mast aplikovat na jakoukoliv část těla. Umožňuje kontinuální, rovnoměrnou aplikaci a můžete jej používat také dnem vzhůru pro 360° dosah na suchou pokožku kdekoliv na těle. Mast neobsahuje vodu a klinické testy prokázaly, že obnovuje suchou, podrážděnou pokožku - vytváří ideální ochrannou bariéru pro regeneraci pokožky a okamžitý chladivý pocit úlevy. 
 
Samotné složení je obohaceno o glycerin a panthenol, které pomáhají udržovat úroveň hydratace v pokožce a podporují její regeneraci a obnovu. Tato SOS mast ve spreji bez konzervačních látek a parfemace je hydratační přípravek s klinicky prokázanou schopností zmírňovat příznaky velmi suché pokožky. Pokožka je viditelně zregenerovaná, chráněná a obnovená. 

Složení: 

  • Butane  
  • Paraffinum Liquidum  
  • Paraffinum Liquidum & Cera Microcristallina  
  • Paraffin  
  • Lanolin Alcohol  
  • Panthenol  
  • Glycerin  
  • Bisabolol  

Další informace

Výrobce Eucerin
Výrobce - řada EUCERIN Aquaphor
Akční zboží Ano bez kontroly
Akce po vyprodání akčního zboží (pouze s kontrolou) Přepočítat cenu
EAN 4005900770042
SUKL Ne
Konzistence Sprej
Parfemace Bez parfemace
Pro koho je určen Pro děti, Pro muže, Pro ženy
 

Související produkty