Maska s vysokou koncentrací kyseliny hyaluronové.

Okamžitá a intenzivní hydratace akutně dehydratované pleti. INTENSIVE HYALURONIC® MASK je krémová maska s unikátním patentovaným komplexem tří velikostí molekuly kyseliny hyaluronové, které mají schopnost proniknout hluboko do jednotlivých vrstev pokožky, kde zabezpečí její hydrataci, a tím i obnovení kožní hustoty. Akutně dehydratovaná, křehká a díky ztrátě vody citlivá pleťje po působení masky opět hladká a zklidněná. 

Výsledek: Pokožka je ihned intenzivně hydratovaná, pružná, rozjasněná. Mikrovrásky jsou už z hloubky vyplněné a povrch pleti je vyhlazenější.

Pro koho: Pro všechny typy pletí, která se vyznačují akutní i dlouhodobou dehydratací (vysušeností) s příznaky jako: pocit pnutí, šupinky, hrubá textura, povadnutí, četné jemné vrásky, zvýšená citlivost a horkost na tvářích.

Použití: 1-3 krát týdně podle stavu Vaší pleti. Masku naneste ve větší vrstvě (množství lískového oříšku) na čistou pleť obličeje a krku. Po 15 minutách umyjte, aplikujte Cellular Water a další pěstící přípravky. A nebo masku použijte večer, místo nočního krému. Nechejte působit až do rána.

Více informací
Akční zboží Ano bez kontroly
Akce po vyprodání akčního zboží (pouze s kontrolou) Přepočítat cenu
Konzistence Maska
Pohlavi Pro ženy
Věk 25+, 35+, 45+, 50+
Napište svou recenzi
Prohlížíte si:ESTHEDERM INTENSIVE HYALURONIC MASK koncentrovaná maska 75 ml