Sérum pro intenzivní péči o jemnou a náročnou pleť okolo očí. Hydratuje, vyplňuje, regeneruje. Působí proti tmavým kruhům a otokům.

Výsledek: Rychlá a dlouhotrvající hydratace díky kyselině hyaluronové, zpracované do tří typů molekul. Kapsulovaná forma se vstřebává do hloubky pleti a postupně se tak vyplňuje propadlá oblast pod očima (tzv. "slzné údolí"). Střední molekulární hmotnost podporuje vlastní tvorbu kyseliny hyaluronové v kůži, pleť je dlouhodobě hydratovaná a omlazená. Vysoká molekulární hmotnost okamžitě zjemňuje pleť- vytvoří na povrchu jemný film, který omezuje ztrátu vody. Trojice aktivních účinných látek (kofein, ruscogenin a carnosin)  zlepšuje mikrocirkulaci krve, odstraňuje tmavé kruhy, otoky víček a posiluje odolnost jemné pleti v oblasti očních kontur.

Pro koho: Pro všechny věkové kategorie. Od zpozorování prvních vrásek až po zralý věk. Pro ženy i muže.

Použití: Sérum používejte pravidelně ráno a večer. Samostatně nebo jako podklad pod oční krémy Institut Esthederm. Přípravek naneste v malých dávkách - tečkách - okolo očí a do vrásky mezi obočím. Speciální chladivý kovový aplikátor usnadňuje aplikaci a jemně pleť masíruje.

Více informací
Akční zboží Ano bez kontroly
Akce po vyprodání akčního zboží (pouze s kontrolou) Přepočítat cenu
Konzistence Krém
Parfemace Bez parfemace
Věk 25+, 35+, 45+, 50+
Použití Denní, Noční, Oční
Napište svou recenzi
Prohlížíte si:ESTHEDERM INTENSIVE HYALURONIC EYE SERUM oční sérum 15 ml