Vysoce koncentrovaný krém obsahujicí kyselinu hyaluronovou.

Hedvábný krém, který pleť okamžitě zásobí vodou. Obsahuje patentovaný komplex tří různých typů molekuly kyseliny hyaluronové, které pronikají až do nejhlubších  vrstev pokožky. Takto pleť hydratují a zároveň obnovují její kožní hustotu a podporují vlastní tvorbu kyseliny hyaluronové. Silně dehydratovaná, a tudíž žíznivá pleť, je tak konečně „napitá“, vláčná, zesílená a na povrchu jemná a hladká. Patent Global Cellular Protection komplexně chrání buńky proti volným radikálům, působí protizánětlivě a také chrání DNA buněk.

Výsledek: Pokožka je ihned intenzivně hydratovaná, pružná, rozjasněná. Mizí jemné vrásky. Snižuje se citlivost a sklon k zarudnutí a pocitu "horkosti" na tvářích. Pokožka získá objem a vitalitu.

Pro koho: Pro pleť, která se vyznačuje silnou dehydratací (vysušeností) s příznaky jako:  pocit pnutí a horkosti po umytí, jemné vrásky a šupinky na povrchu pleti, křehkost, povadnutí. Ideální jako přípravná hydratační kúra před např. liftingovými přípravky. Vhodné po estetických zakrocích (botox)

Použití: Krém aplikujte ráno a večer na suchou a čistou pleť. Používejte samostatně nebo společně s Intensive Hyaluronic Serum.

Tip: Nezůstávejte dlouhodobě několik měsíců jen u krémů s kyselinou hyaluronovou, pleť by "zlenivěla". Poraďte se o následné péči a vhodné kombinaci s dalšími regeneračními přípravky

Více informací
Akční zboží Ano bez kontroly
Akce po vyprodání akčního zboží (pouze s kontrolou) Přepočítat cenu
Konzistence Krém
Věk 25+, 35+, 45+, 50+
Použití Denní, Noční, Univerzální
Napište svou recenzi
Prohlížíte si:ESTHEDERM INTENSIVE HYALURONIC CREAM koncentrovaný krém 50 ml