0

Espumisan kapky 50ml

Dostupnost: Obvykle 7 dnů
Kód: 176772
Výrobce: Berlin-Chemie
Registrovaný léčivý přípravek
199,00 Kč (180,91 Kč bez DPH)
NEBO

infoNapište první recenzi tohoto produktu

Espumisan kapky 50ml

Detaily

Espumisan kapky 100 mg/ml léčí příznaky plynatosti (nadýmání a zvýšený odchod plynů konečníkem) a jsou vhodné pro všechny věkové skupiny pacientů.

Způsobují rozpad bublinek plynu nacházejících se v potravě a na sliznici zažívacího traktu. Plyny uvolněné tímto způsobem mohou být následně vstřebány střevní stěnou nebo odstraněny z těla činností střev.

Espumisan kapky 100 mg/ml se používají:

  • k léčbě příznaků zažívacích obtíží způsobených plyny, např. hromadění plynů ve střevech (meteorismus), při plynatosti nebo při zvýšené tvorbě střevních plynů po operacích;
  • k přípravě na zobrazovací vyšetření v oblasti břicha (např. rentgenologické a sonografické vyšetření, endoskopická vyšetření, jako doplněk suspenzí kontrastních látek).

Espumisan kapky složení:

1 ml perorální emulze obsahuje simeticonum 100 mg.

Pomocnými látkami jsou makrogol-stearát, glycerol-monostearát 40-50, kyselina sorbová, hydroxid sodný (k úpravě pH), draselná sůl acesulfamu, chlorid sodný, nekrystalizující sorbitol 70% (E 420), karbomer, dihydrát natrium-citrátu, banánové aroma, čištěná voda.

Espumisan kapky dávkování a použití:

  • Kojenci: 5-10 kapek se dá do každé lahvičky s kojeneckou výživou nebo se podá kojenci malou lžičkou bezprostředně před každým kojením
  • 1-6 let: 10 kapek 3-5krát denně
  • 6-14 let: 10-20 kapek 3-5krát denně
  • Mladiství a dospělí: 20 kapek 3-5krát denně

Není pravděpodobné, že by užití nadměrného množství Espumisan kapky 100 mg/ml mělo jakýkoliv škodlivý účinek. I velká množství přípravku Espumisan kapky 100 mg/ml jsou snášena bez obtíží.

  • Léčivá látka přípravku Espumisan kapky 100 mg/ml, simeticon, způsobuje rozpad pěny v zažívacím traktu čistě fyzikální cestou.

Simeticon se nevstřebává a při průchodu střevy není chemicky ani enzymaticky měněn.

Další informace

Výrobce Berlin-Chemie
Výrobce - řada nedefinováno
Akční zboží Ano bez kontroly
Akce po vyprodání akčního zboží (pouze s kontrolou) Přepočítat cenu
EAN 4013054028018
SUKL 0130720
Obsahová látka nedefinováno
Forma užití Kapky
Věkové složení Pro děti do 3 let, pro děti od 12 let, Pro děti od 3 let, pro děti od 6 let, Pro dospělé, Pro těhotné a kojící
Logo pro zásilkový výdej léčivých přípravků
 

Související produkty