0

Enterol 10 sáčků

Dostupnost: Skladem méně než 3 kusy
Kód: 173534
Výrobce: Akacia Group
Registrovaný léčivý přípravek
135,00 Kč (122,73 Kč bez DPH)
NEBO

infoNapište první recenzi tohoto produktu

Enterol 10 sáčků

Detaily

Enterol sáčky se používají k podpůrné léčbě akutního infekčního průjmu a k léčbě a prevenci zánětu tlustého střeva provázeného průjmy při užívání antibiotik u dospělých, dospívajících a dětí od 3 let.

Enterol obsahuje jako léčivou látku mikroorganismus Saccharomyces boulardi, který vyrovnává přirozené mikrobiální prostředí střeva. Přípravek Enterol je určen jako podpůrná léčba akutního infekčního průjmu. Dále se používá k léčbě a prevenci zánětu tlustého střeva provázeného průjmy v souvislosti s užíváním antibiotik. Enterol prášek pro perorální suspenzi mohou užívat dospělí, dospívající a děti od 3 let. Děti do 4 let jen na doporučení lékaře.

Dávkování: Dospělí, dospívající a děti od 4 let užívají 1-2 sáčky 1-2x denně (ráno a večer). Děti ve věku 3-4 roky užívají 1-2 sáčky denně pouze po poradě s lékařem. Přípravek Enterol prášek pro perorální suspenzi obsahuje živé bakterie, nemíchejte jej proto s velmi studeným nebo velmi teplým nápojem či potravou! Nemíchejte s alkoholickými nápoji. Bez porady s lékařem neužívejte přípravek déle než 2 dny.

Složení: Léčivou látkou je Saccharomyces boulardii CNCM I-745 siccatus 250 mg v jednom sáčku s práškem (odpovídá minimálně 1x109 životaschopných buněk).

Pomocnými látkami jsou monohydrát laktosy, fruktosa, koloidní bezvodý oxid křemičitý, ovocné aroma.

Upozornění: Přípravek Enterol prášek pro perorální suspenzi obsahuje laktosu a fruktosu. Nutno vzít v úvahu při nesnášenlivosti některých cukrů.


Další informace

Výrobce Akacia Group
Výrobce - řada nedefinováno
Akční zboží Ano bez kontroly
Akce po vyprodání akčního zboží (pouze s kontrolou) Ne
EAN 3583315558079
SUKL 0010504
Obsahová látka Lactobacily, bifidobakterie
Forma užití Rozpustný prášek
Věkové složení Pro děti od 3 let, pro děti od 6 let
Logo pro zásilkový výdej léčivých přípravků
 

Související produkty