0

Dr.Theiss Mucoplant eukalyptový balzám 50g

Dostupnost: Skladem méně než 3 kusy
Kód: 173865
Výrobce:
Registrovaný léčivý přípravek
165,00 Kč (150,00 Kč bez DPH)
NEBO

infoNapište první recenzi tohoto produktu

Dr.Theiss Mucoplant eukalyptový balzám 50g

Detaily

Používá se jako pomocný lék při onemocnění dýchacích cest ke vtírání nebo inhalaci při kašli při nachlazení a chřipkovém onemocnění.

Složení: 100g masti obsahuje: Léčivé látky: Eucalypti etheroleum 7,5g, Pini silvestris etheroleum 7,5g, Camphora 5g Pomocné látky: Čištěný kukuřičný olej, čípkový základ E 85, žlutý vosk

Charakteristika: Směs eukalyptové a borovicové silice s kafrem v hydrofobním masťovém základu přinášející úlevu při onemocnění dýchacích cest a kašli při nachlazení a chřipkovém onemocnění.

Indikace: Přípravek se používá jako pomocný lék při onemocnění dýchacích cest ke vtírání nebo inhalaci při kašli při nachlazení a chřipkovém onemocnění. Přípravek mohou užívat dospělí, mladiství a děti od 2 let věku.

Kontraindikace: Přípravek se nesmí používat při známé přecitlivělosti na některou složku přípravku. Nepoužívejte ke vtírání při spalničkách, astmatu, planých neštovicích a jiných onemocněních pokožky. Nepodávejte kojencům a dětem do 2 let. V těhotenství a při kojení jen po poradě s lékařem.

Nežádoucí účinky:Přípravek je obvykle dobře snášen. U přecitlivělých osob může dojít ke zčervenání kůže.

Dávkování: Pokud lékař nedoporučí jinak, doporučujeme několikrát denně (nejčastěji ráno a na noc) vtírat do kůže hrudě a zad. Poté ošetřené místo překrýt flanelem nebo vlněným šátkem. Pro inhalování dospělých a dětí od 10 let se rozmíchají 2 lžičky masti v misce vody s půllitrem horké (ne vařící) vody. Po naklonění nad misku se hlava překryje velkou osuškou a stoupající páry se pomalu hluboce vdechují 5-10 minut. Pro inhalování dětí od 6 do 10 let se rozmíchá 1 lžička masti v misce s půllitrem horké (ne vařící) vody. Tento způsob je vhodný zejména k usnadnění usínání a spánku při kašli.

Další informace

Výrobce Ne
Výrobce - řada nedefinováno
Akční zboží Ano bez kontroly
Akce po vyprodání akčního zboží (pouze s kontrolou) Přepočítat cenu
EAN 4016369651117
SUKL 0016058
Obsahová látka nedefinováno
Forma užití Masti Gely Krémy
Věkové složení pro děti od 12 let, pro děti od 6 let, Pro dospělé
Logo pro zásilkový výdej léčivých přípravků
 

Související produkty