0

ERDOHerbal medový sirup 140ml

Dostupnost: Obvykle 7 dnů
Kód: 175983
Výrobce: Angelini Pharma
189,00 Kč (164,35 Kč bez DPH)
NEBO

infoNapište první recenzi tohoto produktu

ERDOHerbal medový sirup 140ml

Detaily

Přírodní složení přípravku kombinuje sílu bylinných extraktů (proskurník lékařský, tymián obecný) s medem, propolisem a niacinem. Základ sirupu tvoří chutný přírodní med, což ocení nejen děti. ERDOHerbal medový sirup neobsahuje řepný cukr ani umělá sladidla, alkohol, konzervanty a jiná aditiva.

  • Tymián a proskurník působí příznivě na dýchací cesty. Proskurník díky obsahu polysacharidů zklidňuje sliznici hltanu a slizové látky proskurníku vytváří ochranný film před cizími částicemi, zmírňují pocit šimrání v krku. Tymián napomáhá normální funkci imunitního systému.
  • Niacin je ve vodě rozpustný vitamin patřící mezi vitaminy skupiny B. Je důležitý pro udržení normálního stavu sliznic a pomáhá snížit míru únavy a vyčerpání.
  • Med je hustá sladká a lepkavá kapalina vyráběná včelami především z nektaru z květů nebo medovice (sladký výměšek), kterou vylučují například mšice. Je to především směs cukrů (nejvíce fruktóza a glukóza), vody a ostatních látek (vitaminy, minerály, bílkoviny, aminokyseliny).
  • Propolis je včelí produkt, pryskyřičná látka příjemné aromatické vůně. Je složen přibližně z 50 % pryskyřičných látek, 30 % včelího vosku, 10 % aromatických a éterických olejů a 5 % pylu, obsahuje řadu vitaminů a minerálů.
Dávkování: Děti od 1 roku užívají 3x denně 5 ml sirupu, dospělí užívají 3 x denně 10 ml. Před použitím protřepejte.

Složení: Med 18,5 g, extrakt z proskurníku lékařského 10 mg, extrakt z tymiánu obecného 200 mg, extrakt z propolisu 150 mg, niacin 2,4 mg (15 % RHP*) v 15 ml (3 odměrné lžičky).

* RHP – referenční hodnota příjmu.

Upozornění: Není určeno pro děti do 1 roku věku. Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Těhotným a kojícím ženám se doporučuje užívání přípravku konzultovat s lékařem. V případě jakékoliv známky přecitlivělosti ukončete podávání přípravku. Není určeno jako náhrada pestré stravy. Uchovávejte mimo dosah dětí.

Další informace

Výrobce Angelini Pharma
Výrobce - řada nedefinováno
Akční zboží Ano bez kontroly
Akce po vyprodání akčního zboží (pouze s kontrolou) Ne
EAN 8594044142199
SUKL Ne
Obsahová látka nedefinováno
Forma užití Sirup
Věkové složení Pro děti do 3 let, pro děti od 12 let, Pro děti od 3 let, pro děti od 6 let, Pro dospělé
 

Související produkty