0

Aurecon Ring Stop 30 tbl.

Dostupnost: Skladem více než 3 kusy
Kód: 170023
Výrobce: Fytofontana
169,00 Kč (146,96 Kč bez DPH)
NEBO

infoNapište první recenzi tohoto produktu

Aurecon Ring Stop 30 tbl.

Detaily

Obsažené ginkgo biloba podporuje periferní (cévní) oběh, což přispívá k dobrému sluchu. Třezalka, která je další účinnou látkou výrobku Fytofontana Aurecon Ring stop, přispívá k vyrovnanému psychickému stavu. Extrakt z chmelových šištic, extrakt z kořene kozlíku lékařského a vrbová kůra podporují relaxaci. Extrakt z ginkgo biloba navíc podporuje krevní mikrocirkulaci v mozku a tím podporuje kognitivní funkce jako je paměť, pozornost a schopnost soustředění. Vitaminy B1, B6 a C navíc příznivě ovlivňují nervové a psychologické funkce.

Složení: extrakt Pueraria lobata (Kudzu), extrakt z šištice chmelu otáčivého, želatina, vitamín C (kyselina L-askorbová), citrusové bioflavonoidy, extrakt listu třezalky tečkované, vrbová kůra, kyselina alfa lipová, extrakt z kořene kozlíku lékařského, koenzym Q10, protispékavá látka: stearan hořečnatý, extrakt listu gingka biloba, vitamín B6 (pyridoxin hydrochlorid), vitamín B1 (thiamin mononitrát).

Dávkování: 2 x denně 1 kapsle. Polykejte celé kapsle a zapijte dostatečným množstvím tekutiny. Pro dosažení nejlepších výsledků používejte výrobek nepřetržitě po dobu 3-6 měsíců.

 

Další informace

Výrobce Fytofontana
Výrobce - řada Aurecon
Akční zboží Ano
Akce po vyprodání akčního zboží (pouze s kontrolou) Přestat publikovat
EAN 7640119232386
SUKL Ne
Obsahová látka Ginkgo biloba, Koenzym Q10, Kozlík, meduňka, chmel, mučenka, Třezalka
Forma užití Tablety kapsle
Věkové složení Pro dospělé
 

Související produkty