0

Dias Detox tob.60

Dostupnost: Skladem méně než 3 kusy
Kód: 173935
Výrobce:
389,00 Kč (338,26 Kč bez DPH)
NEBO

infoNapište první recenzi tohoto produktu

Dias Detox tob.60

Detaily

Dias Detox je doplněk stravy obsahující výtažky z rostlin, rostlinné enzymy, vitaminy a minerální látky, které podporují látkovou výměnu a podporují komplexní očistu organismu.

Doplněk stravy Dias Detox obsahuje rostlinné extrakty z ostropestřce mariánského, červené řepy, aloe vera, chlorely, vysoce koncentrované rostlinné enzymy bromelain a papain a také vitaminy a minerální látky pro celkovou očistu organismu. Ostropestřec mariánský (Silybum marianum) napomáhá zachovávat normální funkci jater, příznivě ovlivňuje jejich detoxikační schopnost, podporuje regeneraci jaterních buněk a pomáhá je chránit před působením volných radikálů. Chlorella je jednobuněčná sladkovodní zelená řasa přispívá k normální funkci trávicího traktu, má antioxidační vlastnosti, příznivě ovlivňuje mikrobiální rovnováhu, přirozenou obranyschopnost organismu a imunitní systém, podporuje normální činnost jater, ale také energii a vitalitu. Aloe vera má antioxidační účinky, podporuje přirozenou obranyschopnost organismu, příznivě působí při napětí a únavě a rověž přispívá k udržení normální hladiny cukru v krvi. Vitamin C přispívá k vyrovnanému energetickému metabolismu, podporuje správnou funkci imunitního systému, působí jako antioxidant a snížuje míru únavy a vyčerpání.

Dávkování: Užívejte 1 tobolku 2× denně pro intenzívní měsíční kúru nebo 1 tobolku 1× denně pro standardní dlouhodobější dvouměsíční kúru. Tobolku spolkněte vcelku a zapijte dostatečným množstvím tekutiny. Nepřekračujte doporučenou denní dávku.

Jedna tobolka obsahuje extrakt z ostropestřce mariánského (80 % sylimarinu) 125 mg, extrakt z červené řepy (20:1) 60 mg, extrakt z aloe vera (200:1) 60 mg, extrakt z chlorelly 40 mg, Bromelain 1200 GDU/g** 30 mg, Papain 900 TU/mg*** 10mg, vitamin C 20 mg (25 % RHP*), zinek 5 ng (50 % RHP*), selen 10 µg (18 % RHP).

* RHP – referenční hodnota příjmu
** GDU – gelatin digesting unit
*** TU – tyrosine unit


Další informace

Výrobce Ne
Výrobce - řada nedefinováno
Akční zboží Ano
Akce po vyprodání akčního zboží (pouze s kontrolou) Přestat publikovat
EAN 5290931016927
SUKL Ne
Obsahová látka Aloe vera, Chlorella, spirulina, Ostropestčec
Forma užití Tablety kapsle
Věkové složení Pro dospělé
 

Související produkty