0

DonnaHAIR FORTE 3měsíční kúra 90 tobolek + šampon 100ml

Dostupnost: Skladem méně než 3 kusy
Kód: 176837
Výrobce: Simply You
595,00 Kč (517,39 Kč bez DPH)
NEBO

infoNapište první recenzi tohoto produktu

DonnaHAIR FORTE 3měsíční kúra 90 tobolek + šampon 100ml

Detaily

Nejkomplexnější péče o vlasy DonnaHAIR forte obsahuje  vyvážené množství důležitých aminokyselin, vitamínů a minerálů (biotin, zinek). Je určený ženám, které trpí nadměrným vypadáváním, lámáním a třepením vlasů. Je vhodné ho také užívat při poškození vlasů v důsledku častého barvení, žehlení nebo tako při šedivění vlasů.

Přípravek obsahuje kombinaci čtyř synergicky působících složek Forte ActiveTM, které poskytují komplexní péči o vaše vlasy a pokožku hlavy:

  • GROW ACTIVE+ (výživa a růst): Podporuje normální růst vlasů a pomáhá při jejich zvýšeném vypadávání. (biotin, zinek, extrakt přesličky rolní)
  • QUALITY ACTIVE+ (síla a pevnost): Několika různými mechanismy udržuje přirozenou kvalitu vlasů a jejich pevnost. Pomáhá při lámání a třepení. (biotin, zinek, extrakt přesličky rolní a kopřivy dvoudomé)
  • SKIN ACTIVE+ (pokožka hlavy): Pečuje o kvalitu pokožky hlavy a díky tomu pomáhá při mastných či vysušených vlasech. Udržuje přirozený objem vlasů. (zinek, vitamin A, extrakt přesličky rolní)
  • COLOR ACTIVE+ (barva a lesk): Zahrnuje směsici látek, které udržují sytost přirozené barvy vlasů a jejich lesk.

Dávkování: Užívejte pravidelně 1 tobolku denně. Přípravek je vhodné užívat dlouhodobě. Mohou užívat diabetici, těhotné a kojící ženy.Složení přípravku: L-methionin 230 mg, L-cystein 60 mg, L-tyrosin 150 mg, Biotin 300 μg, Kyselina listová 400 μg, Vitamin A 400 μg, Extrakt ze sušených pivovarských kvasnic 100 mg, Extrakt přesličky rolní 71,5 mg (odpovídá 7 mg křemíku), Extrakt kopřivy dvoudomé 12 mg, Zinek 7,5 mg Info o firmě: (např. kde zákazník získá bližší info o přípravku)

šampon

Intenzivně vyživuje a regeneruje oslabené části vlasových vláken a chrání vlasy před poškozením.

  • účinně regeneruje silně poškozené a namáhané vlasy
  • chrání vlasy před degenerativním vlivem UV záření, stylingových prostředků, poškození teplem
  • zanechává vlasy přirozeně lesklé, poddajné a hebké na dotek

Regenerační šampon DonnaHAIR® PERFECT je určen pro každodenní péči o vlasy poškozené, namáhané, vlasy se sklonem k třepení a lámání. Proniká do nejhlubších vrstev vlasu, intenzivně vyživuje a regeneruje oslabené části vlasových vláken a chrání vlasy před poškozením. Farmaceutická kvalita a ověřená kombinace nejúčinnějších složek zajišťuje prvotřídní výsledek.

Další informace

Výrobce Simply You
Výrobce - řada Simply You
Akční zboží Ne
Akce po vyprodání akčního zboží (pouze s kontrolou) Přepočítat cenu
EAN 8594059737786
SUKL Ne
Obsahová látka nedefinováno
Forma užití Tablety kapsle
Věkové složení Pro dospělé
 

Související produkty