0

FC Collagenceutical tablety 60tbl.AKCE

Dostupnost: Skladem více než 3 kusy
Kód: 166663
Výrobce: Botoceutical
285,00 Kč (247,83 Kč bez DPH)
NEBO

infoNapište první recenzi tohoto produktu

Collagence.tablety 60tbl

 • Collagence.tablety 60tbl

Detaily

Kolagen má v těle 30% zastoupení. Z pomezí všech bílkovin vytváří strukturu buněk důležitých pro pojiva pokožky. Charakteristickou vlastností molekuly kolagenu je dodávání pevnosti pokožce. Tělo si kolagen dokáže vytvářet i samo, ale tato produkce se s postupujícím věkem snižuje každoročně o 1,5 %. Z tohoto důvodu je nevyhnutelné jeho doplňování pro zachování zdravé a pružné pokožky bez vrásek. Pro správnou tvorbu kvalitního a funkčního kolagenu je důležitý i dostatečný přísun vitamínu C.

Produkt Collagenceutical biovital tablety obsahuje látky příznivě působící na tvorbu kolagenu, zpěvňování tkání a stimulaci buněčné obnovy pokožky. Účinné látky napomáhají k ochraně tkání před oxidačním působením. Díky těmto vlastnostem dodávají pokožce mladistvý vzhled, zmírňují její ochabnutí a snižují tvorbu vrásek.

Collagenceutical Biovital tablety příznivě působí na:

 • obnovu pokožky,
 • doplňování podkožního kolagenu,
 • udržení zdravé pokožky (omlazující účinek),
 • zpevnění pokožky, dodání pokožce mladistvého vzhledu,
 • získání pružnosti a pevnosti pokožky,
 • příznivý účinek na vlasy a nehty,
 • zpomaluje stárnutí pleti.

Produkt Collagenceutical Biovital tablety obsahuje:

 • Hydrolizovaný kolagen – je látka, podporující zdravý vzhled pokožky. Stimuluje regenerační procesy, obsahuje stejné aminokyseliny jako klasický kolagen, ale je upravený tak, aby se lépe vstřebával. Stimuluje regenerační a rekonstrukční procesy a udržuje zdravý kolagenový matrix v kloubech. V tenkém střevě se tento kolagen rozkládá kolagenézou na fragmenty, které jsou do těla reabsorbované a zabudované do tkaniva. Na základě studií se 95 % hydrolizovaného kolagenu vstřebá v těle do 12 hodin od užití.
 • Kyselina hyaluronová – je čistý vysokomolekulární polysacharid, který se přirozeně nachází v pojivech. Má vysoké hydratační účinky a schopnost vázat velké množství vody. Pokožce dodává objem a pružnost. Zvyšuje její regenerační schopnost. Množství kyseliny hyaluronové v pokožce člověka však velmi klesá, což má za důsledek snížení hydratace a zároveň i tvorbu vrásek. Díky kyselině hyaluronové se urychluje regenerace pleťových buněk. Kyselina hyaluronová je přírodním základem živých tkaniv a nejsilnější hydratační látkou v organismu člověka.
 • Kyselina askorbová (vitamín C) – zajišťuje hydroxylaci prolinu na hydroxyprolin, který je základní složkou kolagenu. Je důležitým antioxidantem, který chrání tělesná tkaniva, působí na zdraví buněčných membrán. Vitamín C podporuje celkový dobrý zdravotní stav.
 • Zinek – je potřebný pro všechny tělesné funkce organismu. Zajišťuje správnou funkci mnohých enzymů ovlivňujících obnovu buněk. Pomáhá zabraňovat vypadávání vlasů, podporuje růst vlasů a nehtů.
 • Přeslička rolní (Equisetum arvense) – patří k nejstarším suchozemským rostlinám, existuje už asi 390 milionů let. Obsahuje křemík, zpevňuje vazivové tkanivo a podporuje látkovou výměnu pokožky. V kosmetice patří mezi rostliny s největším obsahem kyseliny křemičité. Díky kyselině křemičité má rostlina výjimečné léčivé vlastnosti, jde o důležitou látku pro stavbu kostí, zubů nehtů a kůže. Zpevňuje pokožku, zlepšuje prokrvení pokožky a ztahuje póry. Je výborným pomocníkem při léčbě akné a nečisté mastné pleti. Má celkově očistné a detoxikační účinky na organismus.
 • Měď – spolu se zinkem chrání tkaniva před oxidačním poškozením.

Složení: 500 mg hydrolizovaný kolagen, 35 mg kyselina hyaluronová, 15 mg kyselina askorbová, 12,5 mg výtažek z přesličky rolní, 10 mg hydroxypropyl methylcelulóza, 10 mg stearan hořečnatý, 5 mg koloidní oxid křemičitý, 4,35 mg zinek, 3,60 mg měď

Dávkování: 2x denně (ráno a večer) 1 tableta. Tablety polykejte celé a zapijte dostatečným množstvím tekutiny.

Upozornění: Doplněk stravy. Výrobek není určený pro děti, těhotné a kojící ženy. Uchovávejte mimo dosah dětí. Skladujte na suchém místě při teplotě 10 až 25 °C. Není náhradou pestré stravy. Nepřekračujte doporučené dávkování.

Obsah: 60 tablet - dávka na 1 měsíc.

Další informace

Výrobce Botoceutical
Výrobce - řada Botoceutical
Akční zboží Ano bez kontroly
Akce po vyprodání akčního zboží (pouze s kontrolou) Přestat publikovat
EAN 7640119233758
SUKL Ne
Obsahová látka nedefinováno
Forma užití nedefinováno
Věkové složení nedefinováno