0

Chytrá houba Pythie Biodeur Nail 3x3g

Dostupnost: Skladem méně než 3 kusy
Kód: 166334
Výrobce: Bard
325,00 Kč (268,60 Kč bez DPH)
NEBO

infoNapište první recenzi tohoto produktu

Chytrá houba Pythie Biodeur Nail 3x3g

Detaily

Chytrá houba Pythie Biodeur Nail je biologický přípravek vhodný pro péči o nehty na nohou se sklonem k plísním. Svým účinkem postupně vytlačuje kvasinky a plísně na nohách.

Přípravek Chytrá houba Pythie Biodeur Nail je vhodný pro použití u mykózy nehtů, ztluštělých nehtů, při přítomnosti pěnovité hmoty pod nehty, při různě zbarvených nehtech, bolestivosti nehtů. Používá se  zejména tehdy, pokud byl kultivací stěru dříve potvrzen původce Trichophyton rubrum. Cílem je, aby od lůžka odrůstal zdravý nehet, pokud se odrůstání nehtu zastaví, je potřeba zopakovat dvoudenní aplikaci. Přípravek mohou používat děti, diabetici, gravidní ženy nebo osoby s narušenou imunitou. Skladujte v suchu.

Jak ji používat? Do nádoby (skleničky) napusťte 0,05 – 0,1 litru vlažné vody (cca 34°C teplé) a nechte v ní rozpustit šumivou tabletu. Jedna tableta je na dvoudenní použití, jeden den použijte jednu polovinu roztoku, druhý den druhou. Zahuštěnou suspenzi nalijte na vatu (tampón, gázu, z které vytvoříte obklad na zabalení nehtů) a s dostatečně nasátou suspenzí (0,025 litru na jednu nohu) zabalte nehty. Obklad přiložte tak, aby zakryl nehty a byl ve styku i s prsty ze spodní strany. Na nohu poté nasaďte mikrotenový sáček, oblečte ponožku a nechte působit celou noc. Ráno obklad sejměte a nechte nohy přirozeně zaschnout. Následující den postupujte stejně s druhou polovinou roztoku. Další tabletu použijte za dva týdny až měsíc a poté ještě jednou opět za další dva týdny až měsíc. Na vytření obuvi použijte zbytek rozředěné suspenze, který zůstane v nádobě, kde přípravek připravujete. Po dobu 12 hodin od jednotlivé aplikace nepoužívejte žádné jiné přípravky k ošetřování pokožky, kromě běžné hygieny.

Dále by Vás mohlo zajímat, že přípravek obsahuje mikroorganismus Pythium oligandrum (chytrá houba), který proniká do buněk plísní a kvasinek, čerpá z nich živiny pro svou vlastní výživu a tím je postupně zcela vytlačuje z míst, kde se usídlily (pokožka, nehty, meziprstní prostory). Jakmile chytrá houba parazita (plísně, kvasinky) vyčerpá a vytlačí, mizí z dané lokality, neboť lidské tělo pro ni není přirozené prostředí a není schopna se v tomto prostředí adaptovat a uvolňuje tím prostor pro znovuosídlení tzv. normální mikroflórou.

Co to obsahuje? Sorbitol, citrid acid, sodíum bicarbonate, silica, panicům miliaceum extract, pythium oligandrum, PEG150, sodium carbonate.

Další informace

Výrobce Bard
Výrobce - řada nedefinováno
Akční zboží Ano bez kontroly
Akce po vyprodání akčního zboží (pouze s kontrolou) Přestat publikovat
EAN 8594160740019
SUKL Ne
Konzistence nedefinováno
Parfemace nedefinováno
Pro koho je určen Pro děti, Pro muže, Pro ženy
 

Související produkty