0

Cemio Kamzík cps.60

Dostupnost: Skladem méně než 3 kusy
Kód: 164841
Výrobce: Cemio
335,00 Kč (291,30 Kč bez DPH)
NEBO

infoNapište první recenzi tohoto produktu

Cemio Kamzík cps.60

Detaily

Cemio KAMZÍK je špičkový kloubní přípravek, který jako jediný v ČR obsahuje kombinaci dvou typů kolagenu: čistý kolagen typu I a čistý kolagen typu II. Představuje jedinečné spojení ryzí přírody a švýcarské technologie.

Špičková kvalita CollPure zajišťuje maximální čistotu a originální původ látek. Cemio KAMZÍK  neobsahuje žádné další příměsi ani umělá barviva.

Kolagen typu I je přítomný ve šlachách, vazech a kostech, kde vytváří poměrně silná vlákna. Ta se dále spojují do objemných vláknitých svazků (princip provazu), protože vazy a šlachy musí vydržet silný tlak. Kolagen typu I je nejrozšířenějším typem kolagenu. Vyskytuje se také v pokožce, má proto významný vliv na její vzhled a kvalitu.

Kolagen typu II se nejvíce vykytuje v chrupavce. Zde naopak vytváří husté prostorové sítě z velmi tenkých vláken, protože chrupavka je namáhána především tlakem ve všech směrech. Kolagen typu II drží chrupavku pohromadě a zajišťuje její pevnost a odolnost.

Vitamín C je nepostradatelnou látkou pro správnou tvorbu kolagenu v organismu. V případě jeho nedostatku se v těle nevytváří plnohodnotný kolagen (vlákna nemají správnou, dostatečně pevnou strukturu), což se projevuje destrukcí pojivových tkání.

Složení:

Výživová složka V 1 kapsli % DDD
Čistý kolagen typ I. 16 mg -
Čistý kolagen typ II. 20 µg -
Vitamin C 20 mg
25

DDD = denní doporučená dávka pro dospělé, - DDD nebyla stanovena

Nosič (sójový olej, kokosový olej), želatinový obal (želatina, glycerol, čištěná voda), kyselina askorbová, emulgátor (sójový lecitin), hovězí kolagen, barvivo (oxid titaničitý, oxid železitý).

Měkké želatinové kapsle byly navrženy na základě dlouhodobých spotřebitelských studií provedených ve Švýcarsku* a střední Evropě. Z nich vyplývá, že se jedná o nejoblíbenější perorální lékovou formu. Kapsle jsou vyrobeny nejmodernější technologií disperze účinné látky do oleje, která zajišťuje vysokou biologickou dostupnost, tj. maximální využití účinné látky v organismu

*Cemio Switzerland AG Internal UA tests.

Dávkování: 1 kapsle denně, kdykoliv během dne. Užívejte minimálně 2 měsíce (kompletní kúra).

Forma: malé, měkké želatinové kapsle pro maximální pohodlí při užívání.

Upozornění: Není určeno pro děti do 3 let. Ukládat mimo dosah dětí. Nepřekračujte doporučené dávkování. Přípravek není určen jako náhrada pestré stravy. Uchovávejte v suchu při teplotě 15-25 °C. Chraňte před vlhkem a přímým slunečním zářením.

Balení: 60 kapslí, kúra na 2 měsíce.

Další informace

Výrobce Cemio
Výrobce - řada Cemio
Akční zboží Ano
Akce po vyprodání akčního zboží (pouze s kontrolou) Přestat publikovat
EAN 7609999133718
SUKL Ne
Obsahová látka Kolagen, želatina
Forma užití Tablety kapsle
Věkové složení Pro dospělé
 

Související produkty