0

Barny´s Celadrin locomotive 60 kapslí + 60 tablet

Dostupnost: Skladem více než 3 kusy
Kód: 166575
Výrobce: Barny's
495,00 Kč (430,43 Kč bez DPH)
NEBO

infoNapište první recenzi tohoto produktu

Celadrin locomotive tm

Detaily

Unikátní dvouměsíční kůra pro vaše klouby: to je revoluční Celadrin™ EXTRA SILNÝ a KLOUBNÍ superMIX – esterifikované mastné kyseliny (EFAC), glukosamin sulfát (GS), čistý hydrolyzovaný kuřecí kolagen (typ II), methylsulfonylmethan (MSM), brutnák, zázvor, kurkuma, boswelie a vitamin C, který přispívá k normální tvorbě kolagenu pro normální funkci chrupavek a kostí. To je obsah nutričních látek, který nemůže nabídnout nikdo jiný!

Dávkování: Užívejte jednu kapsli Celadrin™ EXTRA SILNÝ ráno a jednu tabletu KLOUBNÍ superMIX večer. Doporučujeme užívat spolu s jídlem nebo po jídle, zapijte dostatečným množstvím tekutin. Nepřekračujte doporučenou denní dávku.

Upozornění: Ukládejte mimo dosah dětí! Výrobek není určen pro děti do 12 let, těhotné a kojící ženy. Přípravek není určen jako náhrada pestré stravy. Dbejte na různorodou a vyváženou stravu a zdravý životní styl. Skladujte při teplotě do 25°C. Minimální trvanlivost do konce data uvedeného na dóze a krabičce. Přípravek s obsahem vitaminu C doporučujeme užívat: - zdravé populaci, osobám se zvýšenou potřebou příjmu vitaminu C pro podporu normální tvorby kolagenu pro normální funkci chrupavek a kostí.

Složení: Celadrin™ Veggie 500 mg (US Patent # 5,569,676 – obsahuje cetylované deriváty kyseliny myristové, myristoolejové, palmitoolejové, laurové, palmitové a olejové, arabská guma – emulgátor), hyd- roxypropylmethylcelulóza, vitamin C (askorbát sodný, 40 mg – 50 % DDD), stearan hořečnatý – emulgátor, oxid titaničitý – barvivo.

Balení: 60 kapslí + 60 tablet.

Další informace

Výrobce Barny's
Výrobce - řada Barny's
Akční zboží Ano bez kontroly
Akce po vyprodání akčního zboží (pouze s kontrolou) Přestat publikovat
EAN 621629901846
SUKL Ne
Obsahová látka Chondroitin, Glukosamin, Kolagen, želatina
Forma užití Tablety kapsle
Věkové složení Pro dospělé