0

BIOPRON9 premium10 tobolek

Dostupnost: Skladem více než 3 kusy
Kód: 167517
Výrobce:
89,00 Kč (77,39 Kč bez DPH)
NEBO

infoNapište první recenzi tohoto produktu

BIOPRON9 premium10 tobolek

Detaily

Probiotický komplex Biopron®9 PREMIUM představuje jedinečnou a vyváženou kombinaci probiotických kultur a prebiotik fruktooligosacharidů (FOS). Obsahuje 9 kmenů vitálních mikroorganismů ve vysoké denní dávce 20 miliard.
Aktivní látky:
  1. Probiotika: Probiotika jsou živé mikroorganismy, které, jsou-li podávány v adekvátním množství, přispívají ke zlepšení zdravotního stavu hostitele (definice FAO/WHO.Výhodou kombinace 9 různých probiotických kmenů je širší spektrum působení a rozsáhlejší osídlení zažívacího traktu.
  2. Prebiotika: Prebiotika jsou selektivně fermentované ingredience, které umožňují specifické změny ve složení a/nebo aktivitě střevní mikroflóry, což má příznivý vliv na hostitelovo prospívání a zdravotní stav (definice Gibson, 2004).

Doporučené dávkování: 1 tobolka 1-2x denně během jídla. Probiotické kmeny preparátu Biopron 9 PREMIUM jsou přirozenou součástí zdravé střevní mikroflóry, proto je bezpečný i při dlouhodobém podávání. Nepřekračujte doporučené denní dávkování.

Složení: 

  Obsah v denní dávce (2 tobolky)

Fruktooligosacharidy

240 mg

Probiotický komplex (9 kmenů vitálních mikroorganismů):

Bifidobacterium bifidum, Bifidobacterium breve, Bifidobacterium longum, Lactobacillus acidophilus, Lactobacillus casei, Lactobacillus plantarum, Lactobacillus rhamnosus, Lactococcus lactis ssp. Lactis, Streptococcus thermophilus

20 x 109 CFU*
Přídatné látky: želatina, oxid titaničitý (barvivo)

*CFU - počet živých probiotických mikroorganismů (colony-forming units)

Upozornění:

Výrobek neobsahuje lepek. Vhodný pro kojící a těhotné ženy. Není určeno pro děti do 3 let. Doplněk stravy nenahrazuje pestrou stravu.

Výrobek je vyráběn v přísných hygienických a kvalitativních podmínkách akreditovaných systémů GMP (Správná výrobní praxe) a ISO 9001/2008 (Management jakosti). Oba systémy jsou náležitě auditovány. 

Skladovat v suchu při teplotách od 5 °C do 25 °C. Ukládat mimo dosah dětí! Nevystavovat přímému slunci!

Obsah: 10 tobolek

 

 

Další informace

Výrobce Ne
Výrobce - řada Valosun
Akční zboží Ano
Akce po vyprodání akčního zboží (pouze s kontrolou) Přestat publikovat
EAN 8594024762201
SUKL Ne
Obsahová látka Lactobacily, bifidobakterie
Forma užití Tablety kapsle
Věkové složení Pro děti od 3 let, Pro těhotné a kojící
 

Související produkty