0

BIOPRON Forte tob.30+10 ZDARMA

Dostupnost: Skladem méně než 3 kusy
Kód: 176228
Výrobce: Walmark
279,00 Kč (242,61 Kč bez DPH)
NEBO

infoNapište první recenzi tohoto produktu

BIOPRON Forte tob.30+10 ZDARMA

Detaily

Biopron Forte je doplněk stravy ve formě tobolek, který obsahuje jedinečnou kombinaci probiotických bakterií (Lactobacillus acidophilus, Lactobacillus rhamnosus) a probiotických kvasinek Saccharomyces boulardii doplněnou o prebiotické fruktooligosacharidy. Přípravek mohou užívat dospělí a děti již od 6 měsíců.

Obsah probiotických kultur chráněn před vzdušnou vlhkostí a dalšími vnějšími vlivy, což zajišťuje jejich životnost a aktivaci až v zažívacím traktu na místě určení. Speciální technologie zpracování zajišťuje odolnost obsažených bakterií vůči žaludečním i žlučovým kyselinám, které se tak dostanou neporušené až do tlustého střeva.

Biopron Forte je vhodný:

  • K doplnění střevní mikroflóry při / po prodělaném průjmu.
  • Při změně stravovacích návyků a konzumaci rizikových potravin, např. při cestování.

Dávkování: Děti od 6 měsíců do 3 let užívají vysypaný obsah 1 tobolky denně společně s jídlem nebo nápojem. Dospělí a děti od 3 let užívají 1 tobolku 1–2x denně při jídle. Přípravek je vhodné užívat 1 týden před plánovanou cestou do exotických krajin a dále pak po celou dobu cestování.

Složení: Saccharomyces boulardii, Lactobacillus acidophilus, Lactobacillus rhamnosus 10 x 10CFU (počet živých probiotických mikroorganismů (colony-forming units) v 2 tobolkách.

Fruktooligosacharidy, probiotický komplex (obsahuje mléčné a sójové složky), kypřící látka (hydrogenfosforečnan draselný), tobolka: želatina, barvivo (oxid titaničitý).

Upozornění: Nevhodný pro děti do 6 měsíců. Přípravek není určen jako náhrada pestré a vyvážené stravy. Nepřekračujte doporučenou denní dávku. Ukládejte mimo dosah dětí! Skladujte v suchu a temnu, při teplotách od 5°C do 25°C. Nevystavovat přímému slunci!

 

Další informace

Výrobce Walmark
Výrobce - řada Walmark
Akční zboží Ano bez kontroly
Akce po vyprodání akčního zboží (pouze s kontrolou) Přepočítat cenu
EAN 8596024012614
SUKL Ne
Obsahová látka Lactobacily, bifidobakterie
Forma užití Tablety kapsle
Věkové složení Pro děti do 3 let, pro děti od 12 let, pro děti od 6 let, Pro dospělé, Pro těhotné a kojící
 

Související produkty