0

Barnys Triple Blend Extra silný 700g

Dostupnost: Skladem méně než 3 kusy
Kód: 172709
Výrobce: Barny's
1 128,00 Kč (980,87 Kč bez DPH)
NEBO

infoNapište první recenzi tohoto produktu

Barnys Triple Blend Extra silný 700g

Detaily

Poctivá kvalita! Každá šarže tohoto doplňku stravy je testovaná na obsah účinné látky v laboratoři Univerzity UNIMORE v italské Modeně, která se na toto měření specializuje. Teprve na základě tohoto měření je produkt uvolněn do prodeje. Ještě obsažnější a ještě silnější produkt pro vaše klouby. Dle našeho názoru nejsilnější chondroprotektivní doplněk stravy na klouby všech dob. Pětihvězdičkový produkt pro klouby Barnys ve spolupráci s Alavis (prestižní kanadská řada pro klouby a chrupavky koní). Zcela přírodní, bez barviv, konzervantů a jiných aditiv.

Vhodné podávání: Velmi vhodné pro dlouhodobé podávání, při začínající až středně těžkých obtížích, také pro sportovce, těžce fyzicky pracující a pro osoby s nadměrně zatěžovanými klouby. Vhodný pro věk od 15 do 60 let. U osob vyššího věku může jeho účinnost klesat.

Pořádná dávka kloubní výživy pro vaše klouby! 700 g – balení na 5 měsíců.

Obsahuje kombinaci chondroprotektivních látek – glukosaminsulfátu, chondroitinsulfátu, látky MSM a kolagenů z bezpečného přírodního zdroje.

Látky obsažené v Barny´s Triple Blend Extra Silný – glukosaminsulfát, chondroitinsulfát a kolagen typu II tvoří přirozenou strukturu kloubní chrupavky, kolagen typu I je součástí vazů a šlach, MSM je zdrojem nezbytné, organicky vázané síry. MSM Lignisul často nazývaný jako zázračná ingredience, důležitá výživová látka při stavbě pojivových tkání a kloubních chrupavek. Glukosaminsulfát: přirozená součást kloubní chrupavky a synoviální tekutiny. Chondroitinsulfát: přirozená součást kloubní chrupavky. Kolagen typ I získávaný z chrupavek mořských ryb v nejvyšší kvalitě zn. Collyss: pro šlachy a vazy. Kolagen typ II získávaný z chrupavek rejnoků v nejvyšší kvalitě zn. Cartidyss. Vitamin C: přispívá k normální tvorbě kolagenu pro normální funkci chrupavek a kostí.

Pro zachování kvality přípravku nejsou přidávána žádná barviva ani konzervační látky.

Složení:
Lignisul MSM (methylsulfonylmethan) v koncentraci 99,97 %, glukosaminsulfát 2KCl (z korýšů), chondroitinsulfát, jablečný pektin, kolagen II. typu Cartidyss (z ryb), vitamin C, kolagen I. typu Collys® (z ryb).

Obsah aktivních látek v denní dávce (1 odměrka – 4,5 g):

MSM (methylsulfonylmethan): 1958 mg v nejvyšší kvalitě zn. Lignisul

Glukosaminsulfát: 1 565 mg

Chondroitinsulfát: 652 mg

Kolagen typ I z ryb v nejvyšší kvalitě zn. Collyss: 15 mg

Kolagen typ II z rejnoků v nejvyšší kvalitě zn. Cartidyss: 22,5 mg

Vitamin C (kyselina L-askorbová, 24 % RHP): 19,3 mg

RHP - referenční hodnota příjmu.

Doporučené užívání: Jednu odměrku prášku rozmíchejte v minimálně 200 ml vody. Dochutit můžete např. citrónovou šťávou nebo džusem. Další možností je rozmíchání doporučené denní porce v ochuceném jogurtu.

Další informace

Výrobce Barny's
Výrobce - řada Barny's
Akční zboží Ano bez kontroly
Akce po vyprodání akčního zboží (pouze s kontrolou) Přestat publikovat
EAN 621629902348
SUKL Ne
Obsahová látka Chondroitin, Glukosamin, Kolagen, želatina
Forma užití Rozpustný prášek
Věkové složení pro děti od 12 let, Pro dospělé
 

Související produkty