0

Baldriparan tablety 30ks

Dostupnost: Skladem méně než 3 kusy
Kód: 173494
Výrobce:
Registrovaný léčivý přípravek
185,00 Kč (168,18 Kč bez DPH)
NEBO

infoNapište první recenzi tohoto produktu

Baldriparan tablety 30ks

Detaily

Baldriparan je rostlinný léčivý přípravek obsahující výtažek z kořene kozlíku lékařského (Valeriana officinalis), který řadíme do skupiny přípravků se sedativními a hypnotickými účinky. Kozlík lékařský se používá ke zmírnění mírného nervového napětí, podráždění a poruch spánku. Tablety jsou světle modré, kulaté. Přípravek je určen pro dospělé a dospívající od 12 let.  Čtěte pozorně příbalový leták!

Dávkování: Dospělí a dospívající od 12 let užívají ke zmírnění mírného nervového napětí 1 tabletu maximálně 3× denně. Při obtížích s usínáním se doporučuje užívat 1 tabletu ½ - 1 hodinu před ulehnutím, v případě potřeby lze stejnou dávku užít již dříve v průběhu večera. Maximální denní dávka jsou 4 tablety, tuto dávku nepřekračujte. Tabletu spolkněte celou a zapijte dostatečným množstvím tekutiny, nejlépe sklenicí vody. Pro dosažení optimálního léčebného účinku je třeba přípravek užívat nepřetržitě po dobu 2 - 4 týdnů.

Přípravek není určen pro děti mladší 12 let, těhotné a kojící ženy.

Dále by Vás mohlo zajímat, že účinek přípravku se dostavuje postupně a proto není Baldriparan vhodný pro okamžitou úlevu nervového napětí nebo poruch spánku. Pokud se po 2 týdnech nepřetržitého užívání obtíže nezmírní nebo se naopak zhorší, poraďte se slékařem.

Složení: Jedna obalená tableta obsahuje Valerianae extractum siccum 6,0 – 7,4 : 1, extrahováno ethanolem 70 % V/V 441,35 mg. Dále pomocné látky: mikrokrystalickou celulosu, magnesium-stearát, maltodextrin, koloidní bezvodý oxid křemičitý, arabskou klovatinu usušenou rozprašováním, bílý vosk, uhličitan vápenatý, karnaubský vosk, čištěný riciínový olej, indigo karmín (E132), makrogol 6000, dihydrogenfosforečnan draselný, povidon 25, šelak, sacharosu

Další informace

Výrobce Ne
Výrobce - řada nedefinováno
Akční zboží Ano bez kontroly
Akce po vyprodání akčního zboží (pouze s kontrolou) Přepočítat cenu
EAN 9120036094406
SUKL 0218346
Obsahová látka Kozlík, meduňka, chmel, mučenka
Forma užití Tablety kapsle
Věkové složení pro děti od 12 let, Pro dospělé
Logo pro zásilkový výdej léčivých přípravků
 

Související produkty