0

Aspirin por.tbl.nob.20x500mg

Dostupnost: Obvykle 7 dnů
Kód: 106256
Výrobce: Bayer
Registrovaný léčivý přípravek
109,00 Kč (99,09 Kč bez DPH)
NEBO

infoNapište první recenzi tohoto produktu

Aspirin por.tbl.nob.20x500mg

Detaily

NYNÍ Z DŮVODU VELKÉHO ZÁJMU A SOLIDÁRNOSTI KE VŠEM PACIENTŮM - OMEZENÉ MNOŽSTVÍ MAX 2 KS NA JEDNU OBJEDNÁVKU

Pomáhá při různých bolestech, především hlavy, zubů, menstruační bolesti, bolesti svalů, kloubů, zad či u bolestí způsobených záněty. 

Čtěte pečlivě příbalovou informaci. Aspirin® je lék k vnitřnímu užití s účinnou látkou kyselinou acetylsalicylovou.

Další informace

Výrobce Bayer
Výrobce - řada nedefinováno
Akční zboží Ano bez kontroly
Akce po vyprodání akčního zboží (pouze s kontrolou) Přestat publikovat
EAN 8590322002889
SUKL 0188202
Obsahová látka nedefinováno
Forma užití Tablety kapsle
Věkové složení Pro dospělé
Logo pro zásilkový výdej léčivých přípravků
 

Související produkty