0

DUCRAY Anacaps Reactiv 30cps.

Dostupnost: Obvykle 7 dnů
Kód: 166604
Výrobce: Ducray
340,00 Kč (295,65 Kč bez DPH)
NEBO

infoNapište první recenzi tohoto produktu

DUCRAY Anacaps Reactiv 30cps.

Detaily

Vlas je tvořen především z proteinu keratinu, jehož základem je aminokyselina cystein. Vitalita vlasů a funkční vlasový cyklus může být ovlivněn různými reakčními faktory, např. porodem, stresem, emocionálním traumatem, sézónními změnami, únavou a nevyváženou stravou.

Vlastnosti: Originální složení ANACAPS REACTIV dodává vlasovému folikulu biotin, který přispívá k udržení normálního stavu vlasů, a vitamin B6, který přispívá k normální syntéze cysteinu. Dále dodává vitamin B3 a železo, které pomáhají snížit únavu. ANACAPS REACTIV obsahuje také vitamin E, který přispívá k ochraně buněk před oxidativním stresem.

Návod k použití: Jedna tobolka ráno, zapít velkou sklenicí vody. Doporučuje se užívat po dobu 3 měsíců. Tento doplněk stravy nesmí být používán jako náhrada pestré vyvážené stravy a zdravého životního stylu.

Upozornění pro použití: Pouze pro dospělé. Nepoužívejte, pokud jste těhotná nebo kojíte. Uchovávejte mimo dosah dětí. Nepřekračujte doporučené dávkování. Uchovávejte na suchém místě při teplotě do 25 °C. Doporučená denní dávka: 1 tobolka.

 

Další informace

Výrobce Ducray
Výrobce - řada Ducray
Akční zboží Ano bez kontroly
Akce po vyprodání akčního zboží (pouze s kontrolou) Ne
EAN 3282770105346
SUKL Ne
Obsahová látka nedefinováno
Forma užití Tablety kapsle
Věkové složení Pro dospělé
 

Související produkty