0

PLANTUR 39 Aktivní kapsle cps.60

Dostupnost: Skladem méně než 3 kusy
Kód: 167741
Výrobce: Plantur
363,00 Kč (315,65 Kč bez DPH)
NEBO

infoNapište první recenzi tohoto produktu

Akt.kapsle 60tbl

  • Akt.kapsle 60tbl

Detaily

Vypadávání vlasů? - PROČ PRÁVĚ V MENOPAUZE

V období menopauzy začíná kolísat hladina ženských hormonů, což ovlivňuje mimo jiné i růst vlasů.

Princip vzniku: Až do menopauzy jsou ženské vlasové kořínky chráněny vysokou hladinou ženských hormonů (estrogenů). Po menopauze tato hladina klesá a převažuje vliv mužských hormonů.

Důsledek: Vlasy mění kvalitu – jsou jemnější, předčasně vypadávají, vlasová pokožka začíná prosvítat a ustupuje vlasová linie.

Vědecký tým Dr. Wolff ve spolupráci s dermatologickým oddělením univerzitní kliniky v Jeně vyvinul fyto-kofeinový komplex, který chrání vlasové kořínky před hormonálně podmíněným vypadáváním vlasů. Vlasové kořínky jsou tak chráněny před negativními účinky testosteronu, který zamezuje přísunu energie do buněk vlasových kořínků.

Aktivní kapsle proti vypadávání vlasů je komplex vitamínů, stopových prvků a extraktu z jadérek hroznového vína. Doplněk stravy určený pro ženy. Posiluje strukturu vlasu a zlepšuje odolnost vlasových kořínků.

Použití: Užívají se dvě kapsle denně, jedna ráno a druhá večer, během jídla. Nepřekračujte doporučenou denní dávku. Doplňky stravy by neměly nahrazovat pestrou a vyváženou stravu. Udržujte mimo dosah dětí. Nevystavujte vysokým teplotám.

Složení: Soy Bean Oil, Gelatin, Partially Hydrogenated Soy Bean Oil, Calcium Ascorbate, Glycerin, Nicotinamide, Beeswax, Dried Grape Seed Extract, Alpha-Tocopherol Acetate, Butterfat, Soy Lecithin, Sorbitol, Zinc Sulfate, Calcium Pantothenate, ß-Carotene, Vitamin B6, Pigments E141 and E171, Vitamin B1, Vitamin B2, Folic Acid, Biotin, Sodium Selenate, Vitamin B12

Obsah balení: 60 kapslí.

Další informace

Výrobce Plantur
Výrobce - řada Plantur
Akční zboží Ano bez kontroly
Akce po vyprodání akčního zboží (pouze s kontrolou) Přestat publikovat
EAN 4008666701787
SUKL Ne
Obsahová látka nedefinováno
Forma užití Tablety kapsle
Věkové složení Pro dospělé
 

Související produkty