0

Blokurima 2g D-manózy sáčky 10x4g

Dostupnost: Skladem více než 3 kusy
Kód: 167068
Výrobce: Ona Pharm
138,00 Kč (120,00 Kč bez DPH)
NEBO

infoNapište první recenzi tohoto produktu

Blokurima 2g D-manózy sáčky 10x4g

Detaily

Blokurima 2g D-manózy sáčky 10x4g

D-manóza je jednoduchý, tělu vlastní cukr, velmi podobný glukóze. V přírodě ho najdeme mimo jiné v jablkách a hruškách. Je to bílý prášek bez chuti a zápachu, který se po vsypání do vody promptně rozpustí. Na rozdíl od jiných cukrů se po vstřebání do organismu nijak nemetabolizuje – je téměř celý v nezměněné formě vyloučen ledvinami do moči jako odpad. Proto je jeho užívání zcela bezpečné pro diabetiky, coeliatiky i těhotné. D-manóza se po vyloučení do moči váže na pili („chapadla“) uropatogenních bakterií rodu Escherichia coli (původce 90% zánětů močového měchýře) a zabraňuje jim tak k přilnutí ke stěně močového měchýře.   složení jednoho sáčku:

Složení D-mannosa 2g, inulin 2g

Dávkování: Obsah jednoho sáčku rozpusťte ve sklenici vody. Užívejte 1 sáček denně jako 2 dávky: 1/2 sáčku ráno a 1/2 sáčku večer.

Doplněk stravy. Nepřekračujte doporučené dávkování. Není určeno pro děti do 3 let. Neužívejte v případě přecitlivělosti na některou složku. Přípravek není určen jako náhrada pestré stravy. Přípravek je vhodný i pro těhotné, diabetiky a celiatiky. Chraňte před vlhkem a přímým slunečním zářením, skladujte při teplotě 15-25 °C. Ukládejte mimo dosah a dohled dětí.

Obsah: 30 sáčků

Další informace

Výrobce Ona Pharm
Výrobce - řada Eucerin Anti-Redness
Akční zboží Ano
Akce po vyprodání akčního zboží (pouze s kontrolou) Přestat publikovat
EAN 8594169226019
SUKL Ne
Obsahová látka nedefinováno
Forma užití Rozpustný prášek
Věkové složení Pro dospělé
 

Související produkty