0

STREPFEN Med a citron pastilky 16 kusů

Dostupnost: Skladem méně než 3 kusy
Kód: 110563
Výrobce: Reckitt Benckiser
Registrovaný léčivý přípravek
164,00 Kč (149,09 Kč bez DPH)
NEBO

infoNapište první recenzi tohoto produktu

16pastil.

  • 16pastil.

Detaily

Pastilky Strepfen s příchutí Med a Citron pro použití při silné bolesti v krku, s protizánětlivým účinkem zmírňují bolest až na 3 hodiny.

Strepfen se také užívá jako podpůrná léčba při léčbě tonzilitid (angín) a faryngitid (zánětů hrdla).Nástup účinku, projevující se jako útlum bolesti a zmenšení otoku v krku, by se měl dostavit během 30 minut po užití pastilky a měl by přetrvat po dobu 2 3 hodin.Pastilky Strepfen obsahují flurbiprofen, který patří do skupiny látek známých jako nesteroidní protizápalové léčiva (NSAID). Tyto látky pomáhají tlumit zánět (otok), bolest a snižují teplotu.

Dávkování: Dospělí a dětí od 12 let: Obvyklá dávka je jedna pastilka každých 3 6 hodin podle potřeby. Neužívejte více než 5 pastilek během 24 hodin.Pastilku nechte zvolna rozpustit v ústech, aby správně účinkovala. Nerozkousávejte ji, nežvýkejte aninepolykejte vcelku. Během rozpouštění ji přemisťujte v ústech.Pastilky Strepfen v žádném případě nenahrazují léčbu antibiotiky. Přetrvávají-li proto příznaky déle než 3 dny, zhoršují-li se nebo objeví-li se nové projevy onemocnění, navštivte lékaře, aby se včas stanovila diagnoza.

Přípravek není určen pro dlouhodobou léčbu, neužívejte jej déle než 5 dnů.U starších pacientů je riziko vzniku nežádoucích účinků zvýšené.Jestliže máte pocit, že účinek přípravku Strepfen je příliš silný nebo příliš slabý, řekněte to svému lékaři nebo lékárníkovi.Přípravek není vhodný pro děti do 12 let.

Přečtětě si pozorně příbalovou informaci dříve, než začnete tento přípravek užívat, protože obsahuje pro Vás důležité údaje.


Další informace

Výrobce Reckitt Benckiser
Výrobce - řada Strepfen
Akční zboží Ano bez kontroly
Akce po vyprodání akčního zboží (pouze s kontrolou) Přestat publikovat
EAN 5000158102712
SUKL 0064907
Obsahová látka nedefinováno
Forma užití Cucavé pastilky
Věkové složení pro děti od 12 let, Pro dospělé
Logo pro zásilkový výdej léčivých přípravků
 

Související produkty